CAFE DEKORASYON HİZMETLERİ

Talya Dekorasyon olarak cafe ve restoranlarınızı yeniliyor, konforlu mekanlara dönüştürüyoruz. Yeniliği özgünlükle buluşturan farklı Tasarımlarla cafeve restoranlarınızı, işinde uzman ustalarımızla anahtar teslim mekan tadilatı yapıyor. Bütçenize uygun şık tasarımlar sunuyoruz.

10 yıllık tecrübemizle müşterilerimize gösterdiğimiz kaliteli hizmet veren bir firmayız. Firmamızın üstlendiği işlerimiz sözleşmeli ve güvene dayalı iş anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Duvar Kağıdı Uygulaması, Alçıpan montajl, Boya Badana, İç Cephe ve Dış Cephe Uygulamaları, Ses Isı Su Yalıtımı, İzolasyon, Zemin Kaplama, Seramik İşleri, Laminant Parke, Asma Tavan Uygulamaları, Led Işık Uygulamaları, Doğal Taş Kaplama, Sıhhi Tesisat, Elektrik Tesisatı, Isıtma Soğutma Havalandırma İklimlendirme Klima, Kapı Pencere Sistemleri, anahtar teslim cafe ve restoranlarınızı tasarlıyoruz.

TALYA DEKORAYON

ANAFTAR TESLİM PROJE

Sizler için konforlu ve kaliteli yaşam alanları sunmayı hedefleyen firmamız hayal gücünden ilham alınarak ileri teknolojinin sağladığı konforla cafe ve restoranlarınızı yeniden tasarıyor. Dekorasyon ve tadilat işleri uzmanlık gerektiren bir konudur.

Talya dekorasyon uzman ekibiyle uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanaklı yapılarıyla birinci sınıf malzemeden üretilen ürünleri ihtiyaçlarınıza özel ölçülerde üretim yapmaktadır.

Tasarım, Proje ve uygulamalarda, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek konforlu, estetik ve fonksiyonu en iyi şekilde değerlendirerek farklı ve yaşanabilir bir mekan sunmaktayız.

DEKORASYON

Cafe ve Restoranınızı Birlikte Tasarlıyoruz.

İsteklerinizi öğrendikten sonra tasarım ve projeniz bu istekleriniz doğrultusunda dijital ortamda hazırlanıyor ve tadilat yapılacak mekanınızın 3 boyutlu halini görmenizi sağlıyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

TALYA DEKORASYON

Hayalinizdeki cafeye sahip olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Cafe ve Restoran dekorasyonunda profesyonel bakış. İç mimarlarımızla 3 boyutlu size özel tasarımlar.

Cafe Dekorasyonları 2. Sayfa Görselleri